Brano prodao pola biznisa Turcima * Lični odnosi da ne opterećuju države * DPS za 12 dana izgubio sedminu glasova * Pripremali likvidacije članova barskog klana? * Zadovoljni smo zbog mirne tranzicije vlasti * SZO: Zabrinjavajuća brzina prenošenja zaraze u Evropi * Euleks uhapsio Haradinaja i Gucatija

I sad šta će, pozove ona taksi.
Pita taksista dokle da je vozi i reče baba ulicu. Dođoše na odredište, pita baba koliko košta, kaže on 10 eura.
Vadi baba pet eura, a taksista reče: „Baba, nije pet nego 10 eura”.
Baba će to: „Pa šta hoćeš i ti se vozio”.

Baba otišla kod doktora: - Doktore, kupila sam slušni aparat! - Odlično! A kako vam je muž? - Ma jeftino! Samo 300 dinara!

Sport - datum: 2020-09-25 PRVA CRNOGORSKA FUTSAL LIGA - 2. KOLO
Poraz od Titograda: Ekipa Gorštaka - Foto: Milovan Novović Silni Podgoričani Gorštak - Titograd 3:5 (1:3)
SC u Kolašinu. Bez prisustva gledalaca. Sudije: Saša Goranović (Nikšić) i Esad Gugač (Bijelo Polje). Strijelci: M. Živković u 15, Dukić u 34. i F. Marković u 38. za Gorštak, a Adžić u 5, Efović u 14, Barović u 17. i Obradović u 22. i 25. minutu za Titograd.

GORŠTAK: L. Živković, Marković, Bulatović, Vukićević, Čogurić, Kljajić, F. Marković, M. Živković, Đukić, L. Čogurić, Milošević.

TITOGRAD: Despotović, Efović, Miličić, Adžić, Obradović, Pejović, Nikolić, Spasojević, Mugoša, Barović, Vidaković, Avdić, Sekulić.

Aktuelni šampion Crne Gore je opravdao ulofu favorita u duelu sa Gorštakom. Šteta što nije bilo publike, jer je postignuto čak osam golova.

M.N.
Nikšić – Kataro 9:3 (5:1)
Dvorana: SC „Nikšić“. Sudije: Dušan Jovićević (Podgorica) i Radovan Bobičić (Danilovgrad). Strijelci: Vuković u 6., Pavićević (autogol) u 13., Lalić u 17. i 31., Čolaković u 19. i 20. i Mijušković u 26. i 38. minutu za Nikšić, a Jakovljević u 13. i 28. i Spalević u 40. minutu za Kataro 2019.

NIKŠIĆ: R.Kovačević, Vuković, Božović, Bošković, Puletić, Mijušković, M.Kovačević, Agramović, Lalić, Čplaković, Đedović, Nikolić.

KATARO 2019.: Husar, Spalević, Pavićević, Đapić, Jakovljević, Lazarević.

Nikšić je na ovosezonskoj premijeri biom dominantan. Najljepši trenutka utakmice bio je prvi gol domaćina. Vuković je sa distance snažnim udarcem poslao loptu pod prečku Katarovog gola.

B.K.
Brskovo - Pruška 5:2 (0:0)
Sala OŠ "Vuksan Đukić". Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Boban Živaljević i Miloš Đukanović (Podgorica). Strijelci: Bulatović u 26, Ćorović u 28. i 40. i Radulović u 30. i D. Vučetić u 40. za Brskovo, a K. Alić u 24. i Ćorović u 37. minutu za Prušku. Žuti kartoni: Minić (Brskovo), A. Mekić, K. Alić (Pruška).

BRSKOVO: D. Vučetić, Ćorović, Minić, Radulović, M. Vučetić, Zejak, Pandurica, Bulatović.

PRUŠKA: Stefanović, Ćorović, E. Alić, K. Alić, Gurešić, Drndar, Vukićević, Mekić, Suljević.

U duelu dva poznanika sa raznih turnira, pobjeda je zasluženo pripala Mojkovčanima.

M.N.
Onogošt – Studentski dom 2:1 (0:0)
Dvorana: SC „Nikšić“. Sudije: Vukić Femić (Podgorica) i Milosav Dragović (Budva). Strijelci: Kosović u 24, i Durutović u 37. za Onogošt, a Čolović u 28. minutu za Studentski dom. Žuti kartoni: Vučinić, Koprivica (Nikšić); Čolović, Koprivica (Studentski dom).

NIKŠIĆ: Ćirković, Koprivica, Lončar, Kosović, Perović, A.Bečanović, Karadžić, Vučinić, Vulanović, S.Bečanović, Durutović, Marković.

STUDENTSKI DOM: Boljević, Lj.Konatar, Klikovac, N.Konatar,Mihaljević, Alavać, Koprivica, Čolović, Femić, Vojinović, Drašković.

Dobra utakmica, u kojoj je viđena ravnopravna borba. U prvom poluvremenu mreže su mirovale, a u nastavku su strijelci bili precizniji.

B.K.
Mirabile moda - Bajo Pivljanin 1:9 (1:2)
Dvorana: "Verde". Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Boban Živaljević (Podgorica) i Dušan Jovićević (Podgorica). Strijelci: B. Mijović u 18. za Mirabile modu, a Ristić u 9, Osmajić u 18, N. Durutović u 22. i 33, M. Vuković u 29, M. Durutović u 29, Radonjić u 34, K. Vuković u 39. i Maltez u 40. minutu. Žuti kartoni: Ćipranić (Mirabile moda), Šušić (Bajo Pivljanin).

MIRABILE MODA: Savić, Zarubica, N. Mijović, Đurković, Ćipranić, B. Mijović, Milić, Pejurić, Nenezić, Drašković.

BAJO PIVLjANIN: Đurković, De. Ćalasan, Šušić, K. Vuković, N. Durutović, Radonjić, Maltez, Osmajić, Ristić, Suknović, Da. Ćalasan, Delić, M. Vuković, M. Durutović.

Ekipa Bajo Pivljanin bila je ubjedljiva na gostovanju u Podgorici. Protiv domaćeg sastava Mirabile moda slavili sa 9:1, nakon bolje i efikasne igre u drugom poluvremenu.